Organizujeme,  Propojujeme,  PROpojujeme.cz - o nás

07.04.2022 První networkingové setkání v nové podobě na Kladně

Ve čtvrtek sedmého dubna proběhlo setkání na Kladně v příjemném prostředí DomaBar. Tam jste šly na setkání Středočeských markeťaček a odcházely jste už jako členky nově přejmenované skupiny PROpojujeme. Jsme moc rády, že jste souzněly s tím, že naše skupina je víc o pomoci bez ohledu na obor, o inspiraci a o sdílení.

Během představení jsme se dozvěděly o nejedné skvělé akci – budeme moc rády, když o nich dáte vědět i ostatním do skupiny.

Debata na téma nejen zkrácených úvazků, ale celkově perspektivy pracovního trhu, vývoje zejména v oblasti IT a tipy na vzdělávání při změnách kariéry byly obohacující a postupně se budou objevovat v článcích ze série Na kafe s HR, které píše Eli pro neziskovou organizaci O děti postaráno.

Networking, na který jsme se po době bez živých akcí těšily asi nejvíc, byl živelný a věříme, že každá měla příležitost najít spřízněnou duši na povídání, zahlédly jsme fyzické výměny vizitek, ukázky výrobků i služeb, konzultace, povídání ve dvou i ve skupinkách, spoustu úsměvů a živé konverzace.

Těšíme se na příště:

  • online 25. 4. 2022 na téma skupiny, nových lektorů, workshopů – více v článku
  • naživo na východ od Prahy, pokud bude zájem