PRO nováčky

Vítejte na našich stránkách.

Pokud tohle čtete, nejspíše jste se v poslední době připojili do naší skupiny na Facebooku. Jsme rády, že jste s námi a nabízíme vám stručný rozcestník tak, aby váš užitek z naší společnosti byl co největší.

Kdo jsme: PROpojujeme je komunita profíků. Nic víc, ale ani nic méně. Profesionalita je pro nás na prvním místě a pomoc odborníků firmám, neziskovkám, organizacím i naopak je naše hlavní téma. Umíme toho hodně, to konec konců uvidíte ve skupině. Pomáháme s hledáním práce, zaměstnanců, praxí, stážistů, dobrovolníků, pořádáme akce online i offline.

Propojujeme znamená, že umíme networking ze všech stran.

Rozvíjíme znamená, že víme opravdu hodně o oblasti vzdělávání a rozvoje.

Organizujeme znamená, že jsme profíci v oblasti pořádání akcí, eventů, setkání.

Jedním z pilířů, na kterém si opravdu zakládáme, je formát, kterému říkáme „Online volání“. Zní to obyčejně, ale není. Je to společné online setkání, na kterém je vždy k dispozici moderátor, expert, hlavní téma, jeden projekt, který tohle téma řeší a libovolný počet lidí, kteří se o téma zajímají. Díky Online voláním se známe, díky nim si pomáháme, díky nim se respektujeme. Díky nim nás to ve skupině opravdu baví. Společným řízeným brainstormingem řešíme problém konkrétního projektu s pomocí profíka a moderátora, ale zároveň všem ukazujeme, jak se vlastně při řešení tohohle problému postupuje, jak si pro sebe odnést maximum. 

A aktuálně vám nabízíme Online volání na téma Networking.

Bude speciální, protože bude tentokrát jen pro nové členy. Chápeme, že zapojit se do nové party je napoprvé trochu těžší a odhodlat se připojit na akci, kterou ostatní znají, chce trochu odvahy. Proto tentokrát zveme jen nové členy skupiny a uděláme maximum pro to, abyste se poznali, měli možnost si zkusit říct ostatním, co umíte, co řešíte a třeba najdete rovnou pomoc, radu, nápad během volání. A když ne, pomůžeme vám to sepsat do skupiny a najít odpověď v následujících dnech.

Takže kam vás zveme?

Co: ONLINE VOLÁNÍ 

Kdy: 13. 6. 2022 ve 20:30

Téma: Networking pro nové členy

Pro koho to je? 

Pro vás, kteří: 

  • jste vstoupili nedávno do skupiny PROpojujeme.cz a chcete se dozvědět, co se v ní děje a k čemu vám může být prospěšná
  • se chcete seznámit s dalšími členy 
  • chcete probrat aktuální témata ze světa podnikání, obchodu či marketingu

Jak se přihlásit? 

Vyplňte prosím formulář níže a pár dní před konáním volání, dostanete e-mail s linkem na Google Meet, přes který se potkáme.

Bude záznam?

Vzhledem k tomu, že se na volání budeme seznamovat, navazovat spolupráce a řešit konkrétní problémy, tak se nahrávat nebude. Ctíme soukromí a jde nám o to, abyste se poznali mezi sebou, naživo a tak autenticky, jak to online dovolí. Zapnuté kamery a virtuální vizitky vás neminou. 

Formulář pro přihlášení:


Těšíme se na setkání!

Vanda a Eli